ŻYWA WODA

Naturalne źródło wody alkaicznej w Twoim domu!

Czym jest żywa woda
i kto powinien ją pić?

Nie jest zwykłą wodą źródlaną, której wiele rodzajów spotyka się w sklepach. Jej właściwości lecznicze doceniono blisko 50 lat temu i popularność ta stale rośnie. Od zwykłej wody różni się odczynem PH. Mowa o wodzie żywej –  alkalicznej, która jakiś czas temu stała się znana także w Polsce. Dlaczego jest zdrowsza i jakie ma jeszcze właściwości?

Czym jest dokładnie woda alkaliczna? Wodę alkaliczną nazywa się często „żywą wodą”. Największą popularność zyskała wśród Japończyków i Koreańczyków, którzy od wielu lat traktują ją jako leczniczą, wykorzystując w terapii wielu dolegliwości.

Nie jest ona zwykłą wodą, która na co dzień jest dostępna w naszych domach. Tradycyjna kranówka w niczym nie przypomina wody alkalicznej, ponieważ ma zupełnie inny odczyn.

Woda żywa,  alkaliczna jest z kolei „wodą strukturalną”. Nazywa się ją tak, ponieważ została stworzona w procesie jonizowania, czyli elektrolizy, którą można wykonać wtedy, kiedy posiada się odpowiednie urządzenie. Od zwyczajnej wody różni się odczynem PH, ponieważ jest on większy niż 7,5. W ten sposób określa się miarę kwasowości lub zasadowości. Woda alkaliczna jest wodą zasadową, dlatego nie zakwasza organizmu, a nawet niweluje objawy zakwaszenia.

Czym jest żywa woda i kto powinien ją pić?

Woda żywa zawiera duże ilości wolnych elektronów. Jej skład jest zbliżony do płynów ustrojowych w organizmie człowieka. Stąd też wynikają po części jej właściwości, które często uznaje się za lecznicze. Doskonale nawadnia organizm i niweluje objawy zakwaszenia. Oczyszcza ciało człowieka z toksyn i chroni przed wolnymi rodnikami. Dzięki temu zapobiega starzeniu się skóry. Ma również wiele innych zastosowań prozdrowotnych, np.:

Żywa woda w Twoim domu!

Nasza ALKALIA to nowoczesne narzędzie do pozyskiwania „żywej” wody alkalicznej. Jonizacja polega na rozdzieleniu z cząsteczek wody związków zasadowych i kwasowych, pozostawiając w niej w większości te pierwsze. Dzięki temu zyskujemy wodę o podwyższonym pH oraz ujemnym ORP, co świadczy o obecnej w niej aktywnym wodorze. Mówiąc wprost- jonizator daje nam dostęp do czystej, zdrowej wody, pozbawionej szkodliwych związków, która nie tylko jest świetnie przyswajalna przez nasz organizm, co daje lepszy efekt nawadniania, ale również pysznie smakuje- zdziwisz się, jak różny smak ma woda żywa  w porównaniu do kranowej czy mineralnej!

A co najważniejsze, wszystko to w zgodzie z naturą ponieważ woda z takimi właściwościami występuje naturalnie w górskich potokach i zdrowych źródłach, które ludzkość zna i wykorzystuje od dziada pradziada.

Poznaj właściwości naszej wody!

Czysta
i miękka

Nasz system oczyszcza wodę płynącą rurami wodociągu
ze wszelkich zebranych po drodze osadów, jak rdza czy piasek.

Smaczna

Dzięki naturalnym absorbentom pochłania związki chloru i cząstki gnilne obecne w wodzie rurociągowej, poprawiając jej smak i zapach.

Pozbawiona bakterii

ALKALIA w naturalny sposób, nie pozbawiając wody jej minerałów, oczyszcza wodę z wirusów i bakterii chorobotwórczych.

Alkaiczna

Bez użycia prądu ALKALIA naturalnie obniża ORP i podnosi pH wody, pomagając w codziennej walce z zakwaszeniem organizmu i detoksykacją.

Cząsteczkowa

ALKALIA jonizuje wodę rozbijając jej cząstki na mniejsze,  dzięki czemu komórki ciała lepiej ją wchłaniają, poprawiając tym samym  procesy metaboliczne i kondycję.

Własnego źródełko czystej i zdrowej wody do picia z kranu!

Żywa Woda ALKALIA zajmuje niewiele miejsca i gwarantuje świeżą wodę zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Zainstalowanie jest proste i szybkie – z pewnością każdy sobie poradzi.

W zestawie znajduje się aż pięć filtrów usuwających z wody w pierwszej kolejności zabrudzenia „mechaniczne”, takie jak piasek, kamień czy rdza, następnie specjalne wkłady węglowe usuwają chlor, a dodatkowe wkłady z węgla łupin kokosowych uszlachetniają wodę i poprawiają jej smak oraz usuwają metale ciężkie oraz drobniejsze osady.

Kolejny filtr z membraną kapilarną usuwa zabrudzenia, bakterie i wirusy, a ostatni z nich spełnia najważniejszą rolę-jonizuje wodę. Te szlachetne kamienie i minerały zawarte w środku produkują świeżą, żywą i zdrową wodę w Twoim źródełku prosto z kranu.

W komplecie znajduje się pełny zestaw do samodzielnego montażu. Wężyk, trójnik i wylewka, by od razu móc cieszyć się czystą, świeżą wodą!

Poznaj nasz cennik

ALKALIA - RO

4 490
00 zł
  • List Item #3
  • List Item #3
  • List Item #3
  • List Item #3

ALKALIA

3 500
00 zł
  • List Item #3
  • List Item #3
  • List Item #3
  • List Item #3