Zalety

Poznaj właściwości naszej wody!

Czysta

Nasz system oczyszcza wodę płynącą rurami wodociągu
ze wszelkich zebranych po drodze osadów, jak rdza czy piasek.

Miękka

Nasz system oczyszcza wodę płynącą rurami wodociągu
ze wszelkich zebranych po drodze osadów, jak rdza czy piasek.

Smaczna

Dzięki zastosowaniu naturalnych absorbentów, takich jak węgiel z  łupin kokosa, Magic Water pochłania związki chloru i cząstki gnilne  obecne w wodzie rurociągowej, poprawiając jej smak i zapach.

Bez bakterii

Magic Water w naturalny sposób, nie pozbawiając wody jej minerałów, oczyszcza wodę z wirusów i bakterii chorobotwórczych.

Alkaiczna

Bez użycia prądu, dokładnie jak w ujęciach źródlanej wody na  całym świecie, Magic Water naturalnie obniża ORP i podnosi pH wody,  pomagając w codziennej walce z zakwaszeniem organizmu i detoksykacją.

Drobnocząsteczkowa

Magic Water jonizuje wodę rozbijając jej cząstki na mniejsze,  dzięki czemu komórki ciała lepiej ją wchłaniają, poprawiając tym samym  procesy metaboliczne i kondycję.

Kluczowe parametry wody - ważne dla Twojego zdrowia!

Poznaj Jonizator Home Water

Twój prywatny strumień alkalicznej wody. W 100% polski produkt.

Magic Water

DLA KOGO JEST WODA ALKANICZNA?

RODZINY

MAGIC WATER wybierają rodziny, które wiedzą jak dbać o zdrowie. Woda z rewitalizatora alkalizującego MAGIC WATER poprawi stan kości Twoich dzieci. Pomoże Wam zapobiegać cukrzycy oraz regulować ciśnienie krwi.

SPORTOWCY

Profesjonaliści dbają o swój metabolizm z MAGIC WATER. Dzięki niej zawsze mają ochotę nawet na najcięższy trening. Woda o najlepszych właściwościach regeneruje najszybciej. W czasie treningu dochodzi do zakwaszenia organizmu. Woda alkaliczna skutecznie go odkwasza.

FIRMY

Efektywna praca w biurze to wyróżnik firm z największymi sukcesami. Firmy zaopatrzone w rewitalizator alkalizujący wodę MAGIC WATER zapewniają swoim pracownikom zwiększenie odpornośćci na stres i zmniejszenie częstotliwości migren. Dzięki temu pracują wydajnie i zdrowo.

WARTO WIEDZIEĆ

Woda alkaiczna jest wodą strukturalną. Powstaje w procesie jonizowania dzięki zastosowaniu specjalistycznego urządzenia jakim jest jonizator.Odpowiednie PH.

W przeciwieństwie do wody z kranu ma odpowiednie ORP i zawiera zdrowe związki, jakimi są antyoksydanty

Picie Naszej wody – to ogromny krok dla zdrowia.

Jest drobnocząsteczkowa – co w praktyce oznacza, że dzięki zastosowaniu jonizatora upodobania się do warunków istniejących w środowisku naturalnym.

Jednostki chorobowe

Przy których wskazane jest picie zasadowej wody

01.
Nowotwory
02.
Cukrzyca
03.
Dna moczanowa
04.
Nadkwasota żołądkowa
05.
Otyłość
06.
Cholesterol
07.
Chroniczne zmęczenie