4 korzyści z picia ciepłej wody z rewitalizatorem Magic Water

4 korzyści z picia ciepłej wody z rewitalizatorem Magic Water
Pewnie nawet jeszcze nie podejrzewasz, ale ciepła woda ma mnóstwo korzyści dla Twojego organizmu. Każdego ranka pij ciepłą wodę na czczo, odczekaj chwilę, a następnie wypij kolejną szklankę wody z sokiem z cytryny i łyżeczką miodu, a odczujesz proces oczyszczania i detoksykacji.

Z pewnością poczujesz się świeżo i lekko. Co więcej –  ciepła woda pomoże obniżyć zbyt duży apetyt oraz sprawi, że do zaspokojenia głodu potrzebne będą znacznie mniejsze ilości jedzenia.

To oczywiście nie wszystkie korzyści, które może przynieść picie ciepłej wody. Dlatego też w dalszej części postaramy się wymienić te najbardziej interesujące zalety ciepłej wody.

Jasne, są różne szkoły, jedni opowiadają się za wodą w temperaturze pokojowej lub nawet zimną, drudzy za ciepłą. Jedno jest pewne – wodę pić warto. Co stoi na przeszkodzie, żeby przekonać się, która – ciepła czy zimna – woda służy bardziej Twojemu organizmowi.

Podobno Dalajlama od wczesnych lat dziecięcych pije codziennie ciepłą wodę… Ale pamiętajmy, że podstawa to dobra woda, czyli woda zasadowa.

Woda usuwa toksyny z organizmu

Ciepła woda jest niezwykle przydatna do wykonania oczyszczania organizmu ponieważ usuwa odpady, których zimna woda nie jest w stanie rozpuścić. Poza tym pomaga usunąć zanieczyszczenia z nerek i innych organów, które pełnią bardzo ważną rolę w naszym organizmie.

Kolejna korzyść! Regularne picie ciepłej wody pomoże dokładnie oczyścić tkanki. Picie tylko raz dziennie ciepłej wody nie jest wystarczające, powinno się to robić regularnie.

Woda łagodzi dolegliwości

Ciepła woda sprawdza się równie dobrze w leczeniu i łagodzeniu niektórych chorób, takich jak reumatyzm, miażdżyca i nie tylko.

Ważne jest, aby wiedzieć, że ciepła woda jest bardzo dobra dla osób, które mają gorączkę, jeżeli wypijemy ją bardzo szybko, natychmiast zmniejszy ona temperaturę ciała, ponieważ rozszerzą się kanały przepływu krwi, to pozwoli na swobodne przepływanie krwi i eliminowanie ze swojej drogich wszystkich zanieczyszczeń.

Woda pomaga obniżyć masę ciała

To działanie ciepłej wody będzie dla Ciebie interesujące! Czy wiesz, że ludzie którzy mają nadwagę mogą sobie pomóc piciem ciepłej wody? Aby efekty były widoczne, należy włączyć ciepłą wodę do codziennej, zdrowej diety i cały proces odchudzania wspierać regularnymi ćwiczeniami. Pomoże nam to stracić wagę bez uciekania się do drastycznych diet, które czasami mogą być szkodliwe dla zdrowia.

Woda równoważy pH

Regularne spożywanie ciepłej wody pozwoli zrównoważyć pH, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia zakwaszenia organizmu. To pomaga poczuć się zdrowiej, piękniej i wydobędzie nasz naturalny blask.
Jakie wnioski?

Picie ciepłej wody wprowadza wiele pozytywnych zmian dla naszego zdrowia. Pewne jest jednak to, że aby się o tym przekonać, koniecznie trzeba wykorzystać ten zdrowy nawyk w praktyce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *